גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

הזמנות לחתונה בגבעתיים

חתונה היא ללא ספק אחד האירועים המשמעותיים בחיינו, אשר מצריכה מאתנו סידורים ומשאבים רבים עד לרגע המיוחל בו אנו נעמוד אל מתחת לחופה. מהרגע בו סגרנו את התאריך לאירוע הגדול והמשמעותי מתחילים הרגעים של תכנון החתונה בהם אנו נדרשים להתרוצץ סביב כל הדברים הנחוצים לשם הפקת אירוע מושלם ומדובר הכולל: בחירת אולם, D.J, צלם, שמלת כלה, בחירת הזמנה לחתונה. אחד הרגעים הלא קלים במהלך תכנון החתונה הינו בחירת ההזמנות לחתונה שכן ההזמנות לחתונה משקפות במעט את תקציר האירוע ועל אופי האירוע. רבים מאתנו חושבים שאין צורך להשקיע מחשבה וזמן בעיצוב הזמנה לחתונה כי ממילא לאחר שקוראים את פרטי האירוע היא פחות מעניינת, אך אל לנו לשכוח שעיצוב ותכנון הזמנה לחתונה מהווים ומשקפים את נראות החתונה באופן כזה או אחר, על כן ההזמנות לחתונה צריכות להיות מעוצבות ולו במקצת, ברורות וקריאות.

מדוע כדאי לי לבחור בדפוס דדי להדפסת הזמנות לחתונה בגבעתיים ? 

גם בבחירת בית דפוס אשר בו אנו נבצע את ההזמנות לחתונה שלנו חשיבות רבה, שכן לרב הזמנות לחתונה הינם הרושם הראשוני לאירוע מוצלח ובלתי נישכח.
אנחנו בבית דפוס רמת גן מזמינים אתכם ליהנות משירות מקיף הכולל:

  1. צוות מקצועי ומיומן – דפוס דדי מעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן אשר יסייע בידכם בבחירה הנכונה של ההזמנות לחתונה תוך התייחסות הן לתקציב העומד לרשותכם והן לעיצוב האישי שלכם.
  2. עיצובים – בבית דפוס גבעתיים, מגוון רחב של עיצובים וסגנונות יוקרתיים ומרשימים אשר צוות המעצבים של דפוס דדי השקיע בחשבה, מקוריות ומיומנות רבה למטרה זו.
  3. איכות מוצרים וציוד מתקדם – רבים מאתנו נוהגים לשמר את ההזמנות של האירועים החשובים שלנו, על כן חשוב לבחור בבית דפוס אשר מעמיד לרשות לקוחותיו מוצרים איכותיים אשר יספקו עמידות לאורך זמן.
    אנחנו בדפוס דדי משתמשים באמצעים המובילים והמתקדמים בתחום אשר נעשים בשילוב חומרים איכותיים ויוקרתיים המבטיחים איכות ועמידות לאורך זמן.
  4. מחירים הוגנים – אצלנו בדפוס דדי תוכלו ליהנות משירות מקסימלי במחיר מינימלי.

 

לפרטים נוספים ועל מוצרי פרסום וציוד משרדי הכולל: ניירת משרדית, פולדרים, מעטפות, חותמות ברמת גן ועוד כנסו.  אנחנו בדפוס דדי מתמכים בעיצוב הזמנות לחתונה גבעתיים ומאמינים כי תעשו את הבחירה הנכונה והכדאית, כי על איכות ושירות לא מתפשרים!!

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים