גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

דפוס בגבעתיים

השירותים והמוצרים האיכותיים של דפוס בגבעתיים – דפוס דדי, כי על איכות ושירות לא מתפשרים!! ניירת משרדית למשרדים, עסקים וחברות – אשר מאפשרת לכם מיתוג נכון ומקצועי של כל המכתבייה במשרד.

  1. פליירים – הדפסה והכנה של פליירים באיכות הגבוהה ביותר אותם תוכלו לתלות על מנת "להראות", הן לצורך פרסום ומיתוג, והן לצורך קיום הזמנה לאירוע, חגיגה או הופעה.
  2. מעטפות – בדפוס דדי תוכלו ליהנות משירותי ייצור מעטפות מוקפדים אשר יותאמו בעבור צורכיכם באופן מושלם (על פי מידות, גוונים וגדלים).
  3. פולדרים – בבית דפוס רמת גן תוכלו להזמין פולדרים מקצועיים לארגון מוקפד ומקצועי במשרד ולכל מטרה.
  4. מגנטים – הדפסת מגנטים באיכות מעולה ובעמידות לאורך טווח ארוך, השירות ניתן ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.
  5. מדבקות – השימוש במדבקות איכותיות למיתוג ולשיווק הינו מקובל ומתבקש עד מאוד, על כן אנו בדפוס דדי מאפשרים לשלל לקוחותינו להנפיק מדבקות לבית העסק במחירים הוגנים ומשתלמים.
  6. חותמות – שירותי חותמות ברמת גן, החל מחותמות אישיות וכלה בחותמות לבית העסק (עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ וכיוב').
  7. שילוט – דפוס גבעתיים, דפוס דדי מזמינים אתכם ליהנות משירות אמין וקשוב של צוות מקצועי ומיומן אשר ידאג לייצור מקצועי ואיכותי של שילוט מדויק, מוקפד ואיכותי ללא פשרות.
  8. הזמנות לאירועים – בשעה טובה הנכם חוגגים אירוע מיוחד ומשמח, ואנו יותר משמחים לעמוד לרשותכם ברגעים אלו, להנפקת הזמנות לאירועים בעיצובים מרהיבים, גוונים ייחודיים וססגוניים.
  9. גרפיקה – בדפוס דדי פועלים מיטב המומחים בתחום הגרפיקה הממוחשבת אשר פועלים באופן ממוקד ומקצועי על פי בקשתו וצרכיו של כל לקוח, על מנת ליצור גרפיקה ייחודית ומרהיבה בעבורו.
  10. כרטיסי ביקור – הדפסת כרטיסי ביקור לכל מטרה ובכמויות שונות, בגרפיקה נבחרת ועיצוב רצוי.

דפוס דדי – בית דפוס גבעתיים מאפשר לכם ליהנות ממגוון שירותים מקצועיים להדפסה תחת "קורת גג אחת", במחירים נוחים ומשתלמים ומקצועיות ואיכות ללא פשרות – לייעוץ מקצועי ומידע צרו קשר עם נציגנו

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים