גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

בית דפוס גבעתיים

כידוע, כל עסק הן וותיק והן חדש על מנת למנף את ההצלחה שלו נדרש בדרכים מסיימות לפרסם את העסק שלו וזאת בכדי להביא לשווק העסק באופן היעיל והמקצועי. כידוע הצלחת העסק תלויה בפרסום מקצועי ויעיל ואף בשיווק נכון.

דפוס דדי – בית דפוס בגבעתיים, מוביל זה שנים רבות את תחום הפרסום והשיווק באופן מקצועי ואמין, אשר בסדר עדיפות עליונה עומדים דרישותיו וצרכיו של הלקוח, על כן בדפוס דדי תוכלו ליהנות משירות אישי ומלווי מקצועי אשר יתרמו ויסיעו לשגשוגו והצלחתו של העסק.

האמצעים בהם משתמש בית דפוס גבעתיים לצורך פרסום ושיווק כוללים בין היתר:

  1. פליירים – אחת הדרכים הנכונות והמקובלות לפרסום ושיווק העסק הינו שיווק ופרסום באמצעות פליירים אשר הוכחו כאפקטיביים וכיעילים לשגשוג והצלחתו של העסק.
  2. שילוט – כידוע, שילוט בולט, קריא ומובן הינו אחד הפרמטרים הלא פחות חשובים לפרסום ושיווק בעסק. שילוט בולט יקנה תחושת נוכחות של העסק במקום אשר ימשוך את עיני הלקוחות ויגרום להם להגיע אליו.
  3. מגנטים – מגנטים הם עוד אחד מהדרכים המקובלות לפרסום, אשר יעילותם ותרומתם לעסק נמצאה כיעילה ואפקטיבית.
  4. כרטיסי ביקור – בבית דפוס גבעתיים תוכלו ליהנות ממגוון עיצובים וסגנונות של כרטיסי ביקור המבוצעים באיכות ובגימור ללא פשרות.
     

מאילו שירותים ניתן לקבל בבית דפוס בגבעתיים ?

מעבר למוצרי הפרסום הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי תוכלו ליהנות משירותים נוספים במקום אשר מיועדים לקהל הלקוחות והם כוללים :
1. הדפסת הזמנות לאירועים – בדפוס דדי תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דוגמאות, עיצובים וסגנונות של הזמנות לאירועים משמעותיים בחייכם.
2. ציוד משרדי – בדפוס דדי תוכלו ליהנות מציוד משרדי הכולל בין היתר: חותמות ברמת גן, ניירת משרדית עם שם העסק, פולדרים בגדלים ובסוגים שונים אשר עליהם ניתן להדפיס את הלוגו של העסק. מעטפות משרדיות ועוד.

פנו עוד היום לבית דפוס רמת גן ואתם בדרך להצלחה !!

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים