גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

פליירים בגבעתיים

כל אחד מאתנו נתקל ולו פעם אחת בדפים צפעוניים הנמצאים בתיבות הדואר, על גבי הרכבים, מצורפים לעיתון יומי ואף מגיעים אלינו בדואר ישיר, אלו הם הפליירים.

הפליירים הינם מוצר פרסום המשמש את בעלי העסקים השונים, אשר מטרתו אחת וברורה לשווק ולפרסם את העסק ואף לחשוף לקוחות חדשים ולקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם, לשירות אותו אתם מציעים ואף משמשים לפרסומם של מוצרים ישנים וחדשים.
אחת הדרכים המהוות פתרון פרסום יעיל הינה פרסום באמצעות פליירים אשר הוכחה כדרך יעילה ומצליחה.

פליירים בגבעתיים, לשם מה ? 

כל בעל עסק אשר מעוניין במינוף והצלחת העסק שבבעלותו נדרש לבנות ולתכנן לעצמו תקציב שיווקי ופרסומי אשר אלו יובילו להצלחתו ושגשוגו של העסק.
אחת הדרכים הפופולריות והמקובלות לפרסום העסק אשר מאפשרת העברת המסר והמידע הרלוונטי ללקוח הינה פרסום באמצעות פליירים גבעתיים.
לאחר שבנינו תקציב פרסומי כל שנותר הוא לבחור בית דפוס מתאים אשר יספק לנו את השירות הנ"ל באופן מקצועי ואיכותי.
על כן עלינו לבחור בבית דפוס מקצועי ומיומן בתחום שיווק פליירים בגבעתיים.
 

מהו חשיבותו של עיצוב ותכנון נכון של הפלייר ?

תכנון ועיצוב נכון של הפלייר הינו הדרך להצלחה על כן, בזמן בחירת הפלייר חשוב לתכנן ולעצב אותו בצורה האיכותי והנכונה שיאפשר העברת המסר בצורה ברורה ומדויקת.
בזמן עיצוב ותכנון הפלייר יש לקחת בחשבון מספר דברים: ראשית יש להשתמש במלל נכון אשר יתרום לשיווק יעיל, כמו כן יש לבחור את גודל הנייר הרצוי, צבעו צורתו אשר כל אלו ישפיעו באופן ניכר על הפרסום והשיווק. 

חשוב לציין שעל מנת שהפלייר יהיה אפקטיבי ויעיל, רבים הם האנשים אשר משלבים בתוכן הפלייר אף קופון אשר ישמש את הלקוח הפוטנציאלי ויחשוף אותו לשירות ולמוצר.

כמו כן בבית דפוס רמת גן מגוון רחב של מוצרי פרסום,: פליירים, שילוטים, כרטיסי ביקור,  וכן ציוד משרדי הכולל: ניירת משרדית (קבלות, חשבוניות, מעטפות, חותמות ברמת גן וועוד.)

בית דפוס גבעתיים, בית הדפוס המוביל בעיצוב פליירים בגבעתיים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים