גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

מדבקות לחלון ראווה ברמת גן

חנויות רבות, בתי עסק ומשרדים רבים נוהגים להשתמש במדבקות אשר מודבקות על חלון הראווה של בית העסק שלם, מדבקות אלו מיועדות למגוון רחב של מטרות ואפשרויות, הן למטרות פרסום ושיווק העסק, עיצוב חלון הראווה והן למטרת הצגת מבצעים. מיותר לומר, שחלון ראווה מעוצב באופן ייחודי ובעל צבעים ססגוניים ימשוך תשומת לב רבה ויחשוף באופן בולט את בית העסק או החנות, דבר אשר יוביל בסופו של דבר את פנייתו של הלקוח לאותה חנות ולאותו בית עסק.

בבית דפוס רמת גן תוכלו ליהנות ממבחר עצום של דוגמאות, גדלים, צבעים וסגנונות של מדבקות לחלון הראווה ברמת גן ומשלל אפשרויות ומוצרי פרסום נוספים ומקוריים אשר יוסיפו ויתרמו למינוף והצלחתו של בית העסק.
בבית דפוס גבעתיים, מדבקות לחלון ראווה בר"ג מיוצרים על פי דרישותיו של הלקוח ובהתאמה אישית , המדבקות מיוצרות מחומרים איכותיים אשר מבטיחים עמידות לאורך זמן וכמו כן המדבקות עמידות לכל מזג אוויר הן החם והן הקר והגשום.
מדבקות לחלון הראווה ר"ג ניתנים להסרה ביתר קלות וללא כל צורך במאמץ פיזי, דבר המאפשר החלפה ושינוי עיצוב חלון הראווה כעבור כל תקופה מתבקשת.
 

אילו שירותים נוספים ניתן לקבל בדפוס דדי – בית דפוס ברמת גן ?

מעבר להדפסה ולעיצוב מדבקות לחלון ראווה רמת גן, ניתן לקבל וליהנות משלל שירותים נוספים ומגוונים בתחום ההדפסה, פרסום ושיווק אשר ניתנים על ידי בעלי מקצוע מובילים ומקצועיים בתחום.
השירותים כוללים: הנפקת כרטיסי ביקור, מגנטים לכל מטרה, פליירים, שירותי שילוט ציוד משרדי הכולל: מעטפות, ניירת משרדית, חותמות ברמת גן ועוד.

מדבקות לחלון ראווה עושים אצל המומחים !! כי על איכות ושירות לא מתפשרים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים