גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

כרטיסי ביקור בגבעתיים

כרטיס ביקור כשמו כן הוא כרטיס ביקור לעסק והרושם הראשוני של הלקוח מאותו בית עסק. כל בית עסק ולו הקטן ביותר עומדים בפני אתגר גדול והוא, מה היא הדרך הנכונה והכדאית לשיווק ופרסום העסק. בימינו אנו, רבים הם הדרכים והאמצעים העומדים לרשותם של בעלי העסקים אך אחת הדרכים המקובלות והוותיקות עם יעילות מוכחת הינה שימוש ופרסום באמצעות כרטיסי ביקור. כידוע, כרטיס ביקור מעוצב ומסוגנן בצורה איכותית המציג באופן ברור את שירותי העסק הינו הרושם הראשוני ממנו מתרשם הלקוח אשר יוביל בסופו של דבר להצלחה ולפנייתו של הלקוח לאותו נותן השירות.
מצד שני כרטיס ביקור בעל איכות ירודה מכל המשתמע מכך יביא לתוצאה מאכזבת והפוכה. על כן בעל עסק אשר רוצה למשוך אליו יותר לקוחות פוטנציאלים נדרש בראש ובראשונה לתכנן בקפידה את כרטיס הביקור שלו אשר יוביל לשיווק ופרסום העסק בצורה היעילה והנכונה.

מדוע דפוס דדי הינה הבחירה הכדאית לכרטיסי ביקור גבעתיים ?

כל בעל עסק אשר מעוניין בכרטיסי ביקור בעבור העסק שלו נדרש לבחור בקפידה את בית הדפוס ממנו יקבל את השירות.
כידוע בתי דפוס רבים מציעים בין היתר את שירותי עיצוב כרטיסי ביקור, על כן על הלקוח בטרם בחירתו בבית דפוס אשר יספק לו את השירות הנ"ל לעמוד במספר קריטריונים:

  1. מקצועיות – מקצועיות וניסיון הם שם המשחק, שכן הוותק, הניסיון והמקצועיות יובילו בסופו של דבר לתוצאות מושלמות ואיכותיות
  2. ציוד מתקדם – בית דפוס המעמיד לרשותו כלים וציוד מוביל ומתקדם אשר יאפר עבודה יעילה, נוחה ובעלת תוצאות מרשימות.
  3. שירותים נלווים – כידוע, כל בעל עסק מעבר לכרטיסי הביקור נדרש מוצרים נלווים לצרכי המשרד הכולל: חותמות ברמת גן, ניירת משרדית, מעטפות, פנקסי קבלות ועוד. על כן יש לבחור בבית דפוס אשר מספק את כלל השירותים אותם ניתן למצוא תחת קורת גג אחת.
  4. חומרים איכותיים – קריטריון לא פחות חשוב הינו חומרי הגלם והחומרים העומדים לרשותו של בית הדפוס אשר להם חשיבות רבה בעמידותם לאורך זמן של המוצרים המיוצרים בבית הדפוס, החל מאיכות הדיו ועד לסוג הנייר.
  5. מחירים משתלמים – על בית דפוס גבעתיים להיות בעל מחירים הוגנים ומשתלמים אשר יבטיחו את בפנייתם של לקוחות רבים.

לדפוס דדי, בית דפוס רמת גן פונים…כי על איכות ומקצועיות לא מתפשרים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים