גרפיקה ודפוס דיגיטלי

עוזיאל 95 רמת-גן

הקודם
הבא

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור ברמת גן

אנו בדפוס דדי מעצבים ומדפסים את כל סוגי הכרטיסי ביקור, צד אחד, דו צדדי, עם למניצה מט או מבריק עם כל החידושים, קיימים במלאי מגוון רחב של סוגי ניירות בעוביים שונים, ללא הגבלה של כמויות. ברשותינו מגוון רחב של דוגמאות לכל סוגי העבודות והכל בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח אנו מדפסים גם בדפוס אופסט וגם בדפוס דיגטלי החל מצבע אחד עד צבע מלא באיכות הגבוהה ביותר.

להישאר בתודעה של לקוחותיכם מבלי "לפשוט רגל" ……דדי דפוס, מייצרים לכם כרטיסי ביקור עם נוכחות !

היום כולם כבר יודעים, ואין זה הוא סוד כי כל מה שמשנה הוא הרגע הראשוני והרושם האישי שהשארתם על לקוחותיכם ואף על יריבכם (העסקיים).
על כן ניתן לראות כי מרבית אנשי העסקים, עובדי החברות ונציגי הרשויות מסתובבים באופן קבוע ומוחלט עם כרטיס ביקור אישי בכיסיהם, אשר בו מפורטים פרטיהם.

מה חייב להיות בכרטיס ביקור ?

פרטי התקשרות : מספר טלפון ופקס, מייל אישי בכתובתו המלאה והברורה, חשוב להבהיר כי פרטים אלו חייבים להיות מעודכנים ונכונים, שכן הם מהווים את קשרכם הישיר עם הלקוח.
פרטיכם האישיים : שם ושם משפחתכם, בכדי שיוכלו לפנות אליכם.
תיאור תפקידכם : מקצוע או תפקיד המגדיר אתכם חייב להימצא על כרטיס הביקור (לשם ריענון הזיכרון של המקבל והבנת המסר).
לוגו עסק, איור או אפילו עיצוב ייחודי : לשם השארת חותם חזק ומהותי יש להגדיל ולהשקיע בחותם ייחודי אשר ייחקק בזיכרונו של הלקוח ומקבל כרטיס הביקור


דדי דפוס מייצרים לכם תודעה חדשה למודעות בלתי נשכחת עם כרטיסי ביקור ברמת גן….

חברת דדי דפוס מציעה מגוון שירותי דפוס חדישים ומתקדמים לכל מטרה ולכל צורך, חלק בלתי נפרד משירותיה הוא כמובן ייצור ועיצוב כרטיסי ביקור ר"ג.
הכרטיסים מיוצרים באופן בלעדי וייחודי לכל לקוח בנפרד ומותאמים בדיוק למקצועו, לדרישותיו ולכוונותיו, זאת כמובן בכדי לקרב את לקוחותיו השונים ולהבטיח תודעה מלאה בעת הצגת הכרטיס ביקור.
חייגו עכשיו לנציגי השירות המומחים שלנו, בטלפון : 03-5744334 ותוכלו לקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת יחד עם ייעוץ מקצועי ראשוני ללא כל התחייבות !!

קרא עוד :

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

מלאו את הפרטים ונשיב לכם בהקדם!

לקוחות מרוצים